Otogaz ve Akaryakıt Harcamalarına %3 İndirim

29.05.2018 tarihinden itibaren, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında temassız özellikli Maximum kredi kartları ile ÖDE-GEÇ kullanarak akaryakıt ve otogaz alan müşterilerimiz hem araçlarından ayrılmadan ödeme konforu yaşayabilecek hem de %3 indirimden yararlanabileceklerdir. Müşteriye uygulanacak olan indirim müşteri kredi kartı hesap özetinde görüntülenecektir. 29.05.2018 tarihinden önce üretilmiş temassız özellikli kredi kartlarının indirim avantajından yararlanması için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda İş Bankası’na ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapması gerekmektedir. 29.05.2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli kredi kartları herhangi bir işlem yapılmaksızın indirim uygulamasından yararlanabilecektir.

Kampanyadan İş Bankası temassız özellikli tüm bireysel kredi kartları (Maximum Visa/Master, Maximiles, Maximiles Select ve Ek Kartlar dahil) ile faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamındaki indirimli akaryakıt alımından Maximum Aidatsız Kart, Aidatsız İş’te Üniversiteli kredi kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler yararlanamaz. Temassız özellikli kredi kartları ile gerçekleştirilecek bu işlemler için işlem başına azami limit 200 TL olarak belirlenmiş olup, her bir işlem sonrasında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Müşteri isterse ön provizyon limitini, Maximum Mobil uygulaması, Petrol Ofisi mobil uygulaması, positivecard.com.tr ve Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri aracılığı ile değiştirebilmektedir. Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında temassız özellikli Maximum Kartlara sunulan yakıt indirimi yalnızca öde-geç noktalarında yapılan ödemelerde geçerlidir; bunun dışındaki ödeme noktalarında yapacağınız yakıt alışverişlerinde bu indirim uygulanmaz. MercedesCard ile geçerli olan indirim ve avantajlar söz konusu indirim ile birleştirilemez. Petrol Ofisi’ne ait diğer uygulama ve sadakat kartları (Positive Card, Positive Ticari card, Positive Filo Gift Card, Positive Filo AutoMatic Card, Positive Filo Lojistik Card, v.b) için geçerli olan indirim ve avantajlar söz konusu indirim ile birleştirilemez.