Opet ‘Kadın Gücü’nün Farkında, Bir Gün Değil Her Gün Kadınların Yanında

Kadının toplumdaki gücü konusunda farkındalığı artırmak amacıyla Kadın Gücü projesini hayata geçiren OPET, istasyonlarında çalışan kadın sayısını 2020 yılına kadar 3500’e ulaştırma hedefine kararlılıkla ilerliyor. Her istasyonda 2 kadın hedefiyle Mayıs 2018’de yola çıkan OPET, 9 ayda istasyonlarındaki kadın çalışan sayısını yüzde 24 artırdı. Kadın istihdamının önemine her fırsatta dikkat çeken OPET, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel çektiği reklam filmi ile de kadınların ‘sadece bir gün değil, her gün yanında olduğunu’ bir kez daha vurguladı.

Akaryakıt sektörünün yenilikçi ve öncü kuruluşu OPET, kadınların hem ekonomik hem de sosyal olarak güçlenmelerini sağlama yönündeki projesine devam ediyor. OPET, Mayıs 2018’de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve İŞKUR işbirliğinde hayata geçirdiği ‘Kadın Gücü Projesi’ ile istasyonlarında çalışan kadın sayısını yüzde 24 artırdı. OPET ve Sunpet istasyonlarındaki çalışan kadınların sayısı 1.906’ya yükseldi.

PROJE GÖNÜLLÜ EKİBİNDEN KADIN ÇALIŞANLARA ÖZEL ZİYARET

Kadın istihdamının önemine her fırsatta dikkat çeken OPET’in Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle projenin gönüllü ekibi ile birlikte kadın çalışanların yoğun olduğu istasyonları ziyaret ederek bu özel günü kutluyor. Öztürk, ziyaretleri sırasında Kadın Gücü Projesi kapsamında OPET istasyonlarında görev yapan kadın çalışanlar için özel olarak tasarlanan projenin simgesi gümüş kolyeyi hediye edecek. Aynı zamanda projenin gönüllü ekibi de kadın çalışanları istasyonlarda ziyaret ederek Kadınlar Günü kutlamasında bulunacaklar. Kadın Gücü Projesi ile Türkiye’de kadın istihdamının önemine dikkat çekmeyi hedeflediklerini belirten OPET Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Öztürk, “Kadınlar iş hayatının her alanında başarılı oluyorlar. Akaryakıt dağıtımı gibi ağırlıklı erkeklerin görev yaptığı bir sektörde bunu başardık. Yapılan araştırmalara göre kadınların aktif rol aldığı şirketlerde özellikle verimlilik ve kârlılığın arttığı görülüyor. Bugüne kadar erkek işi olarak görülen akaryakıt satış yetkilisi, istasyon müdürü gibi işlerde aslında kadınların da çok başarılı olduğunu gözlemliyoruz. Projemizin toplumda önemli bir değişim yaratacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Opet mobil uygulaması’ndan kampanyaya katılan müşterilerimize sürpriz indirimler!

Kampanya ile 31 Aralık 2019’a kadar Opet Mobil Uygulaması’nda bulunan Autoclub Kampanyası sayfasına giren müşterilere, Autoclub bayilerinde yapılacak 4 Koltuk Temizleme ve Ozonla Dezenfeksiyon alışverişlerinde geçerli olacak indirim şifresi verilmektedir. Şifreler 31 Aralık 2019’a kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında bir müşteri 5 kez farklı şifre ile kampanyadan faydalanabilir. Her bir şifre tek kullanımlıktır. Kampanya kapsamında belirtilen faydalar sadece Opet Mobil Uygulaması kullanıcılarına özeldir. Kampanya ile ilgili detayları www.opet.com.tr ve https://www.autoclub.com.tr adresinden alabilirsiniz. Kampanya sınırlı sayıdadır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Opet ve Autoclub kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

29.05.2018 tarihinden itibaren, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında temassız özellikli Maximum kredi kartları ile ÖDE-GEÇ kullanarak akaryakıt ve otogaz alan müşterilerimiz hem araçlarından ayrılmadan ödeme konforu yaşayabilecek hem de %3 indirimden yararlanabileceklerdir. Müşteriye uygulanacak olan indirim müşteri kredi kartı hesap özetinde görüntülenecektir. 29.05.2018 tarihinden önce üretilmiş temassız özellikli kredi kartlarının indirim avantajından yararlanması için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda İş Bankası’na ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapması gerekmektedir. 29.05.2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli kredi kartları herhangi bir işlem yapılmaksızın indirim uygulamasından yararlanabilecektir.

Kampanyadan İş Bankası temassız özellikli tüm bireysel kredi kartları (Maximum Visa/Master, Maximiles, Maximiles Select ve Ek Kartlar dahil) ile faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamındaki indirimli akaryakıt alımından Maximum Aidatsız Kart, Aidatsız İş’te Üniversiteli kredi kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler yararlanamaz. Temassız özellikli kredi kartları ile gerçekleştirilecek bu işlemler için işlem başına azami limit 200 TL olarak belirlenmiş olup, her bir işlem sonrasında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Müşteri isterse ön provizyon limitini, Maximum Mobil uygulaması, Petrol Ofisi mobil uygulaması, positivecard.com.tr ve Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri aracılığı ile değiştirebilmektedir. Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında temassız özellikli Maximum Kartlara sunulan yakıt indirimi yalnızca öde-geç noktalarında yapılan ödemelerde geçerlidir; bunun dışındaki ödeme noktalarında yapacağınız yakıt alışverişlerinde bu indirim uygulanmaz. MercedesCard ile geçerli olan indirim ve avantajlar söz konusu indirim ile birleştirilemez. Petrol Ofisi’ne ait diğer uygulama ve sadakat kartları (Positive Card, Positive Ticari card, Positive Filo Gift Card, Positive Filo AutoMatic Card, Positive Filo Lojistik Card, v.b) için geçerli olan indirim ve avantajlar söz konusu indirim ile birleştirilemez.

60 TL ve üzeri Duracell Alışverişlerinize Opet Yakıt Puan Hediye!

Kampanya 1 Kasım – 30 Aralık 2019 tarihleri arasında tüm Özdilek Mağazaları’nda yapılacak Duracell markalı ürünlerin alışverişlerinde geçerlidir. Bu tarihler arasında, tek seferde/tek fiş üzeri 60 TL ve üzeri Duracell alışverişlerini gösteren kasa fişinin Qumpara uygulaması ile fotoğrafının çekilerek uygulama içerisine yüklenmesi gerekmektedir. Alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde geçerli 15 TL değerinde yakıt puan hediyesi kazanacaktır. Kazanılan yakıt puanlar 4 Ocak 2020 tarihinde müşterilerin cep telefonuna yüklenecektir. Yüklenen yakıt puanlar 30 Ocak 2020 tarihine kadar kampanyaya dahil OPET istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilecektir.

Müşterilerin puanlarını OPET istasyonlarında harcayabilmeleri için ödeme sırasında cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcama şifrelerini OPET istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Harcanmayan hediye yakıt puanlar 31 Ocak 2020 tarihinde silinecektir. Aynı kullanıcı kampanyadan sadece 3 kez yararlanabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. “Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Hediye bedelin parasal karşılığı talep edilemez, nakde çevrilemez ve takas edilemez. Opet, Duracell ve Qumpara uygulaması kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi Qumpara Uygulaması’ndan ve www.opet.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Türkiye`de perakende satış fiyatları rekabet koşulları gözönünde bulundurularak oluşturulmaktadır.