Uydu üzerinden takip edilen filomuz ile siparişiniz en uygun araç ile dolum yapılacak tanka sevkiyatı gerçekleşmektedir. Rafineriden Mobil istasyonunuza kadar geçen süreçte profesyonel kadromuz süreci özveri ile takip etmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan akaryakıt nakliye araçlarımız ile sahip olduğumuz iş tecrübemizle müşterilerimize ihtiyaçları ölçüsündeki akaryakıt miktarına uygun akaryakıt tankerlerimizle ISO9001:2000 ve SEÇ (Sağlık –Emniyet- Çevre) Politikalarımıza uygun olarak akaryakıt nakliyeciliği ve sıvı petrol taşımacılığı hizmetlerini vermektedir. Tanker operatörlerimizin tamamı uzman kişilerce verilen eğitimler ile işbaşı yapmaktadırlar. Tüm personelimiz standartlara uygun eğitim ve duyarlılığa sahip olup takım ruhu ile çalışmaktadırlar.

Filomuzda bulunan araçlarda K1 belgeleri bulunmakta olup, bütün dolum tesislerine girme uygunluğuna sahiptir. Şoförlerimizin SRC ve Psikoteknik gibi zorunlu belgeleri eksiksiz olup araçlarımız küçük şehiriçi sıvı petrol nakliyeciliğine uygun ve büyük sıvı akaryakıt taşımacılıgına müsait, her türlü siparişinize uygun olan akaryakıt nakliye kamyonlarından oluşmaktadır. EPDK taşıma yetki belgelerimiz mevcut olup uzman kadromuz ve farklı tonajlardaki donanımlı araçlarımızla ülkemizdeki tüm lokasyonlara cazip fiyatlarla taşıma ve nakliye yapmaktayız.